Tel Örgü

Çakmaz Tel Örgü olarak 14 yıllık tecrübemiz ile tel örgü, tel çit sistemleri üretim ve montaj alanında hizmet vermekteyiz. Yüksek kaliteli ter örgü ürünleri ve tecrübeli montaj ekibimiz ile Aydın'da tel örgü ve tüm Türkiye’de tel örgü güvenlik sistemleri anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Tel Örgü Sistemleri 

Tel örgü sistemleri metal direkler ya da beton direkler arasına paslanmaya karşı dayanıklı örgü tellerin çekilmesi ile yapılan güvenlik sistemleridir. Tel örgü sistemlerinde kullanılan beton ve metal direklerin araları standart olarak 3 metedir.

Tel örgü sistemleri sırasında kullanılan beton direkler ve metal direkler 50 santim kazılarak üzeri beton ile kaplanarak dikilmektedir.

 

Tel Örgü Sistemleri Nedir?

Tel Örgü sistemleri ev, arsa, bahçe, iş yeri ve tesislerin dış sınırlarını belirlemek ve güvenlik önlemlerini arttırmak için uygulanan sistemlerdir. Tel örgü sistemleri, hem beton direkli hem de metal direkli yapılabilmektedir.

 

Tel Örgü Sistemlerinin Avantajları

 1. Bahçenizde, tesisinizde ve arsalarınızda hırsızlığa karşı ekstara bir caydırıcılık yapmaktadır.
 2. Dikenli tel ve jiletli teller ile yapılan tel örgü sistemleri izinsiz girişleri engelleme konusunda daha çok caydırıcılığa sahiptir.
 3. Bahçe ve arsa ve tesisinizin sınırlarını net bir şekilde belirlemiş olacaksınız. Bu sayede izinsiz girebilecek tavuk, otlak hayvanları vb. kedi, köpek gibi hayvanlarını da alanlarınızdan uzak tutmuş olacaksınız.
 4. Tel örgü sistemleri özellikle bahçe ve tarlalarınız da davetsiz gelecek olan mangalcıları da uzak tutacaktır. Bu sayede yangın riskiniz azalacak ve alanlarınız temiz ve korunaklı olacaktır.
 5. Tel örgü sistemleri alanlarınızı daraltmadan size güvenli bir şekilde sınırlarınızı kapatmanızı sağlar.
 6. Tel Örgü Sistemleri ile kendinizi ve malınızı güvende hissedeceksiniz. Aydın ve tüm Türkiye’de profesyonel personelimiz ile anahtar teslim tel örgü montajları yapmaktayız.

 

Tel Örgü Sistemleri Kullanım Alanları

Tel örgü ve tel çit sistemlerinizi müstakil evinizin bahçesinden tutun, bağ, bahçe ve tesisinizinin dış alanlarını sınırlandırmak ve kapaymak için rahatlıkla ve güvenle tercih edebilirsiniz.

 1. Bağ , Bahçe ve arsalarda
 2. Üretim Tesislerinde
 3. Fabrika ve Sosyal Tesislerin Dış alanlarında
 4. Spor tesislerinde
 5. Müstakil ev ve özel mülkiyetli toplu konut sitelerinde.
 6. Tel örgü sistemleri yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Tel Örgü Uygulama

Tel Örgü Üretim Tesisimiz

Whatsapp