Jiletli Tel

Aydın’da kurulan Çakmaz tel örgü Aydın’da jiletli tel sistemleri üretiminde başladığı yolculukta 14 yıl boyunca Türkiye çapında kaliteli jiletli tel üreten ve anahtar teslim çözümler yapan köklü bir firma haline gelmiştir.

Jiletli teller en sık uyguladığımız ve en çok talep gören sistemler arasındadır.

Jiletli Tel Nedir?

Galvanizli Çelik Jiletli Teller Üretiyoruz.

Jiletli Teller galvanizli çelik tellerdir. Normal tellerden farklı olarak çelik ve galvanizli tellerdir. Üzerinde çokça keskin jilet bulunduğu için jiletli tel denilmektedir. Jiletli tellerin üzerinde bulunan jiletler oldukça keskin olduğu için uygulama yapılan bölgeye yapılabilecek izinsiz girişler için çok büyük bir caydırıcılık oluşturmaktadır.

Jiletli teller tel örgü, tel çit ve panel çit sistemlerinin üzerlerine ekstra caydırıcılık ve daha fazla güvenlik sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. 

Jiletli Tel Genel Özellikleri

Üst Düzey Güvenlikli Jiletli Teller

 1. Jiletli teller farklı boyutlarda rulo olarak imal edilmektedir.
 2. Jiletli teller çelik teller ile üretilmekte ve galvanizlidir. Çinko kaplı çelik teller paslanma ve küflenmeye karşı oldukça dayanıklıdır.
 3. Jiletli teller sık bir şekilde görülmekte ve aşılması zor olacak şekilde montaj yapılmaktadır.
 4. Jiletli teller kesilmesi zor ve bölgeden içeriye hayvanların ve insanların izinsiz geçmesini önler.
 5. Jiletli teller, yangın, deprem, şiddetli dolu yağışı, hortum gibi afetlere karşı dayanıklı ve etkilenmezler.
 6. jiletli teller birbirine sarılı ve sarman şekilde üretilmekte ve bu sayede daha fazla koruma sağlamaktadır.
 7. Demir ve çelik teller genellikle doğada bazı reaksiyonlar sonucu bozulma ve korozyona uğrayarak paslanma gibi durumlara maruz kalabilirler. Yüksek kaliteli jiletli tellerimiz çelik ve galvanizli olduğu için paslanmaz ve paslanmaya ve korozyona karşı oldukça dayanıklıdır.


Jiletli Tel Uygulama Alanları

Jiletli Teller Yaygın Bir Kullanıma Sahiptir

Jiletli teller, ev arsa, bahçe, devlet kurumu, askeri üsler, sınır bölgeleri sosyal tesis, çocuk kreşi gibi güvenlik önlemi alınmak istenen her yere uygulanabilir. 

Jiletli teller daha fazla güvenlik sağlamak için özellikle de askeri üs, sınır bölgesi gibi yerlerde zorunlu olarak kullanılmaktadır. Villalarda, bahçe ve arazilerde, fabrika ve işyerlerinde psikolojik olarak hırsızlık ve diğer kötü amaçlı girişlerin engellenmesi üzerinde etkisi vardır.

 

Jiletli Tel Neden Kullanılır?

 1. jiletli tellerden bölgeye izinsiz geçmek isteyen kişiler için çok tehlikeli olabilmektedir. Hayati yaralanmalara kadar sebep olacak yorumlara yol açabileceği için jiletli tel sistemlerinin caydırıcı etkisi çok fazladır. 
 2. Üzerindeki jiletler oldukça keskin ve sağlam olduğu için dış sınırda kullanılabilecek en caydırıcı güvenlik önlemlerindendir.
 3. Jiletli telleri ve tel örgü sistemlerini  de aynı güvenlik kamerası ve alarm sistemleri gibi düşünebilirsiniz. 
 4. Villanıza ve işyerinize girmek isteyen hırsız ve kötü niyetli kimselerin üzerinde psikolojik bir etki yaratacak ve sizden uzak durmalarını sağlayacaktır.

 

Jiletli Tel Fiyatları


Jiletli tel Fiyatları İçin Bize Ulaşınız

Jiletli tel fiyatları yapılacak olan bölgenin genişliğine ve hangi tip jiletli telin kullanılacağına göre değişiklik göstermektedir. Jiletli tellerimiz inceden kalına doğru üretildiği gibi yarıçap genişliklerini de toplam maliyeti ve fiyatları belirlemektedir.

Jiletli tel fiyatlarımız ve ürün detaylarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşınız. Sizler için en uygun jiletli tel ürünlerini seçmenize yardımcı olalım.
 

Jiletli Tel Uygulamalarımız

Whatsapp