Beton Çit Sistemleri

Beton Direk Tel Örgü Sistemleri

Beton direkli tel örgü sistemleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Her türlü araziye uygulanabilir yapısı ile en çok tercih edilen tel örgü sistemleri arasındadır.

Günümüzün artan güvenlik gereksinimleri olan güvenlik kamerası,  alarm sistemleri gibi tel örgü sistemleri de artan güvenlik gereksinimi listemizin en başında yer almaktadır.

Alanımızı sınırlandırmak ve izinsiz girişleri engellemek amacıyla yapılan beton çit tel örgü sistemleri en önemli önceliklerimiz haline gelmiştir.

 

Beton Çitler Nasıl Yapılır?

Beton direkler 3’er metre arayla toprak zemine 50 santim kazılarak betonlama işlemi ile sabitlenir. Sabitlenen beton direkler arasına galvaniz kaplı tel örgülerin montajı yapılarak beton çit sistemleri şerit halinde tamamlanır. 

Beton direk tel örgü ya da diğer adı ile beton çit sistemlerine ilave olarak dikenli tel ve jiletli tel uygulanabilmektedir. Bu sayede kötü niyetli kişilere karşı daha güvenlikli ve daha caydırıcı bir etkiye sahip olacaktır.

 

Neden Çakmaz Beton Çit

Yüksek Kaliteli Ürünler

Çakmaz Beton Çit olarak 14 Yıllık beton direk üretim tecrübemiz ve montaj hizmetlerimiz ile yüksek kaliteli beton direkler üretmekteyiz. Beton direklerin içerisinde 20 santim ara ile 4 adet demir çubuk yerleştirilmektedir. Kaliteli ürünlerimiz ve tecrübeli ekimizle Aydında beton çit ve Tüm Türkiye’de beton çit uygulamalarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Beton Çitlerin Avantajı

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

  1. Beton çitler çok dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.
  2. Metal direk tel örgülere göre daha dirençli bir yapıya sahiptirler.
  3. Beton direk tel örgü sistemleri ile alanlarınızı güvenli bir şekilde sınırlandırılabilir ve insanların izinsiz bir şekilde girmesini engellemiş olursunuz.

Beton Çit Uygulamalarımız

Beton Direk Üretimi

Whatsapp