Çakmaz Tel Örgü

Çakmaz Tel Örgü & Beton Çit

Tel örgü sistemleri, beton çit, tel çit , panel çit, jiletli tel güvenlik sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. 14 Yıl önce Aydın’da başlayan üretim ve montaj hizmetlerimizi bugün Aydın başta olmak üzere tüm Türkiye’de icra etmekteyiz. Aydın'da tel örgü ve Aydın tel çit hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için linklere tıklayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Her geçen gün üretim ve hizmet kalitemizi arttırmak ve sektörün öncü şirketlerinden biri olmaktır. Çakmaz Tel Örgü markası ile Türkiye çapında bir marka olarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ve geniş bayi ağımız ile her geçen gün daha iyiyi hedefliyoruz.

 

Üretim Kapasitemiz

%100 Yerli üretim ve kendi bünyemiz içerisinde ürettiğimiz beton direk, panel çit, jiletli tel, metal direk, dikenli tel ürünlerimizin gelişen teknolojiye uyum sağlayarak ve sektöre öncülük eden projelerde yer almayı hedefliyoruz. Bu süreçlerde her yıl üretim kapasitemizi ve satış ağımızı arttırarak Tel örgü ve tel çit sektöründe yerimizi sağlamlaştırmaktayız.

 

Hizmet Bölgelerimiz

Aydın ve tüm ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi ve anahtar teslim montaj hizmeti veriyoruz. 


 

Üretim Tesisimiz

Whatsapp